Dom Pod Wierzbą

Dom pod Wierzbą to ośrodek rozwoju. Niepowtarzalne jest to, że Joanna i Paweł na co dzień tu mieszkają. To nadaje ośrodkowi przytulny charakter rodzinnego domu. To miejsce na szkolenia, warsztaty i treningi. Tutaj też głównie prowadzimy nasze  warsztaty i sesje indywidualne. Właśnie tutaj często tworzymy nasze projekty rozwojowe.

Dom pod Wierzbą jest na Dolnym Śląsku, niedaleko Jelcza – Laskowice, zaledwie 30 km od Wrocławia, 20 km od Oławy, 10 km od Oleśnicy i… 250 km od Krakowa.

Piętro to dwie duże sale warsztatowe służące też jako wspólne sypialnie. Na parterze do dyspozycji gości są dwa pokoje kilkuosobowe i dwie łazienki. W domu jest dużo przestrzeni i swobody.

Tuż przed ostatnim zakrętem do ośrodka wita stara Wierzba, od której pochodzi nazwa, a dalej zaczyna się las. Dom stoi wśród łąk przy lesie, zamiast bramy i płotu strzegą go przepiękne dęby. Mamy sporo miejsca na ognisko, aktywności i odpoczynek wśród zieleni. Można wybrać się na spacer nad Widawę lub żwirownię. Nazrywać ziół, kupić jajka i olej od naszego sąsiada.

Podczas szkoleń i warsztatów zapewniamy noclegi i posiłki. Gotujemy pysznie i zdrowo. Skosztować tu można prostych dań wegetariańskich. Do wyboru jest pieczywo nie tylko na mące pszennej. Choć królują zupy, kasze i warzywa, nie stronimy od smacznych kiełbasek przy ognisku. Dostosowujemy posiłki do potrzeb grupy. Można tutaj zjeść naleśniki z czarnego bzu i kanie rosnące za domem.

Dom pod Wierzbą to baza na szkolenia, warsztaty, coaching, terapię dla wszystkich, których w rozwoju wspiera bliskość natury.

Udostępnij tę stronę
Close Menu