Energy Flow – odosobnienie medytacyjne z praktykami energetycznymi

Energy Flow – odosobnienie medytacyjne z praktykami energetycznymi
od do
Kursy Warsztaty rozwojowe
Marzysz o odpoczynku? Spędzeniu kilku dni w otoczeniu łąk i lasów, pysznym wegetariańskim jedzeniu i zapachu wieczornego ogniska? Tęsknisz za swobodą, radością i spokojem?

Zapraszamy na wyjątkowy wyjazd medytacyjny, podczas którego odpoczniesz od wymagań codziennego życia, odbudujesz siły i powrócisz do siebie. Posłuchasz swojego serca i odnajdziesz własny, naturalny rytm.

Spędzimy kilka spokojnych dni razem na łonie przyrody. Będzie sporo czasu na odpoczynek i spacery, codziennie zaprosimy cię do wspólnych medytacji i nauczymy ćwiczeń energetycznych pomagających się zregenerować i zrelaksować. Uwolnisz się od natłoku myśli i obowiązków.

Nie trzeba umieć medytować, ani znać żadnych ćwiczeń, nie trzeba być wysportowanym, wystarczy chęć zadbania o siebie. Może już od jakiegoś czasu chcesz się nauczyć medytacji, ale nie wiedziałaś/-eś od czego zacząć? A jeśli medytujesz od dawna, to wspaniała okazja, by w spokoju pogłębić praktyki.

Podczas wyjazdu:

 • Zrelaksujesz się i zregenerujesz.
 • Odzyskasz połączenie ze swoim flow – przepływem w życiu.
 • Nauczysz się praktyk medytacyjnych i poznasz ćwiczenia energetyczne.
 • Otrzymasz głęboką wiedzę o praktykach energetycznych, dzięki czemu będziesz mogła/mógł dobierać je właściwie do swoich potrzeb i sytuacji.
 • Poznasz pułapki w pracy z podświadomością i umysłem, i dowiesz się jak ich unikać. Dowiesz się jak zachować to, co zyskasz podczas warsztatów.
 • Poznasz metody na wprowadzanie swojego serca i umysłu w stan harmonii i koherencji.
 • Zyskasz lekkość w osiąganiu celów, opartą na pracy energetycznej i duchowej – to bonus z wyjazdu! 🙂

Dowiesz się, jak unikać pułapek, w które wpada wiele osób:

Czy zdarzyło ci się, że zabierałaś/-eś się za pracę z afirmacjami, ale niewiele z tego wychodziło? Próbowałaś/-eś “pozytywnego myślenia” i kończyło się frustracją? Lub po inspirujących i transformujących warsztatach wracałaś/-eś do swojego życia, a po jakimś czasie okazywało się, że wciąż podążasz starymi torami i niewiele się zmieniło?

Podczas odosobnienia zrozumiesz, dlaczego tak się działo. Afirmacje, czy np. wypisywanie listy rzeczy, za które jesteśmy wdzięczni, to naprawdę silne narzędzia, ale krąży wokół nich sporo nieporozumień! Wcale nie chodzi tylko o powtarzanie sobie czegoś pozytywnego. Trzeba wiedzieć jak z nimi pracować i zrozumieć na jakich podświadomych procesach opiera się ich działanie. Wtedy przyniosą nam wiele korzyści.

W programie

Praktyczna wiedza o:

 • energetyce ludzkiego ciała i działaniu technik medytacyjnych i energetycznych.
 • mechanizmie stresu na poziomie psychiki i ciała. Sprawdzisz, czy odpoczywając, naprawdę się rozluźniasz. Będziemy praktykować i wchodzić w głęboką relaksację 🙂
 • falach mózgowych (beta, alfa, theta, delta i gamma), jak harmonizować umysł i serce, oraz jak dzięki temu uwalniać się od blokujących przekonań i programów.
 • życiu na energii, na przepływie. Opowiemy trochę o realizacji życiowych celów i fazach cyklu.

I oczywiście praktyka! 😀

Medytacje
Wizualizacje i wiedza, jak z nimi pracować
Ćwiczenia energetyczne i praktyki uziemiające, oraz wzmacniające energetykę naszego ciała
Odpoczynek, relaks, przyroda i dobre jedzenie 🙂

Dieta

Nasza dieta zostanie zbilansowana przez specjalistkę z dziedziny ajurwedy.

Dla chętnych 🙂

Dodatkowo będziesz mogła/mógł skorzystać z konsultacji ze specjalistami medycyny naturalnej: akupunktury i ajurwedy, oraz doświadczyć terapii dźwiękiem kamertonów i sesji terapii czaszkowo-krzyżowej (te propozycje nie są uwzględnione w kosztach wyjazdu, ale ceny dla uczestników będą promocyjne).

MIEJSCE

Dom pod Wierzbą (Brzezinki, okolice Wrocławia) znajduje się pod lasem, w pobliżu żwirowni. Nieopodal płynie rzeka Widawa. Przy sprzyjającej pogodzie będzie możliwość kąpieli.

TERMIN

26 - 30 sierpnia 2020r.
Spotykamy się o godzinie 18:00. Kończymy obiadem około godziny 15:00.

CENA

Odosobnienie medytacyjne : 460 zł (przy wpłacie do 11 sierpnia, przy późniejszej wpłacie zaliczki cena wynosi 560 zł)
Pobyt w Domu pod Wierzbą: 460 zł (noclegi i pełne wyżywienie).
Gwarancją uczestnictwa jest wpłata bezzwrotnej zaliczki w wysokości 200 zł z dopiskiem „Odosobnienie”.
Jeśli chcesz wziąć udział w odosobnieniu, a kasa jest problemem, zadzwoń, coś wykombinujemy.

Odosobnienie przeznaczone jest dla osób dorosłych.

KONTAKT I ZGŁOSZENIA

e-mail: hello@herosteps.eu
Joanna Szypuła, tel. 730 700 277
Alina Krzemińska, tel. 506 164 541

PROWADZĄCE

Alina Krzemińska - jestem terapeutką holistyczną, spiritual life coachem i counsellorką Gestalt, a hobbistycznie także pisarką i trenerką pisania. Od 18 lat zajmuję się duchowością, energetyką, medytuję i praktykuję jedną z tradycyjnych ścieżek jogi przekazywaną w linii mistrz - uczeń. Na mojej drodze trafiłam do jednego z ashramów w Indiach i uczestniczyłam tam w 3-miesięcznym treningu brahmaczarich. Co jakiś czas tam wracam, by pogłębić moją praktykę 🙂 Praktyki medytacyjne i energetyczne zmieniły moje życie, wręcz mnie uratowały. Mają potężną siłę transformacji i uzdrowienia, dlatego bardzo chętnie wprowadzam je w mojej pracy terapeutki.

Joanna Szypuła – jestem zakochaną w koniach facylitatorką Horse Assisted Education, terapeutką i coachem. Kilkanaście lat temu spotkałam moją nauczycielkę oddechu Rani. Poprzez oddech odzyskałam wówczas kontakt z moją duchowością. Poczułam moc medytacji i wizualizacji. Rani powiedziała kiedyś do mnie: "ludzie budzą się w różny sposób, ty jesteś przebudzona przez konie". Są one moimi nauczycielami obecności i połączenia z nurtem życia. Jestem na duchowej ścieżce Kriya Yogi. Włączam praktyki duchowe, utrzymywanie się w stanie spokoju wewnętrznego i połączenie z nurtem życia w moją pracę terapeutyczną. Czuję ekscytację, gdy poznaję nowe techniki pracy energetycznej i duchowej i mogę się nimi dzielić z innymi.

Zapisz się na warsztat:
Udostępnij tę stronę
Close Menu