Przywództwo autentyczne – warsztat z końmi

Przywództwo autentyczne – warsztat z końmi
Joanna Szypuła, koń
Kursy Warsztaty rozwojowe
Zbytowa Mapa

Przywództwo dla mnie to odwaga do wyrażenia swojej autentyczności, integralności, to zaufanie do własnego wewnętrznego prowadzenia. To chęć do podążania za własną wizją, nawet gdy jest to trudne i gdy ktoś nam mówi, że to nie tak.

Autentyczne przywództwo rozpoczyna się tam, gdzie nie ma procedury, utartej ścieżki, gdzie jest “NIE WIEM”, “BOJĘ SIĘ”, “A MOŻE BY ….”.

Być może szukasz odpowiedzi na pytania:

Jaki jest mój styl przywództwa? W jakich sytuacjach jest mi trudniej, a kiedy jasno wyznaczam cele i do nich dążę? Co mi przeszkadza w dobrym prosperowaniu? Co mnie może wzmocnić na mojej ścieżce? Jak na mój sposób przywództwa reagują pracownicy i bliscy?

Przyjdź, wypracuj własne odpowiedzi na te i inne pytania podczas spotkań z końmi. Wejdź na ścieżkę budowania własnego przywództwa. Otwórz się na to, o co zapytają Cię konie.

Ten warsztat jest dla Ciebie, jeżeli:

 • trudno Ci wyrażać własne zdanie, gdy jest więcej osób 
 • trudno jest Ci ruszyć z miejsca
 • masz kłopot z dużymi emocjami
 • masz problemy z ruszeniem z miejsca z jakimś ważnym dla Ciebie tematem
 • nie wiesz co jest dla Ciebie ważne w życiu
 • odczuwasz zagubienie i presję

Co zyskasz:

 • znajdziesz swój styl przywództwa
 • narzędzia do pracy z lękiem
 • bliskość z końmi bez masek
 • poczujesz wewnętrzną spójność i integralność
 • przestaniesz tak się bać
 • oparcie na własnej intuicji i wewnętrznym głosie

Metody pracy: 

Warsztat prowadzę zgodzie ze standardami innowacyjnej metody pracy z końmi trenerami wspierającej rozwój osobisty, powstałej w Stanach Zjednoczonych i rozwijanej w Niemczech – Horse Assisted Education. Głównymi narzędziami pracy będzie facylitacja procesów indywidualnych. Spotkania z końmi uzupełni praca ze świadomością, ciałem, emocjami.

Termin, cena, grupa:

Zapraszam maksymalnie 6 osób. Udział w warsztacie: 290 zł, data: 20.06.2020 r. godz. 10:00-17:00, Zbytowa, okolice Jelcza-Laskowice.

O koniach trenerach:

Będziemy gościć wśród stada koni, które nie pracują pod siodłem, w hipoterapii czy w inny sposób. Ich właścicielka zapewnia im wiele swobody w podejmowaniu decyzji. Konie w dużym stopniu decydują o tym kiedy jedzą, śpią, piją, są na padoku, a kiedy w stajni. Dzięki temu, są bardzo autentycznymi nauczycielami i chętnie dają uczestnikom warsztatów informacje zwrotne. 

Prowadzenie, zapisy i dodatkowe informacje:

Joanna Szypuła, Jestem kobietą w podróży, która tak jak każdy z nas popełnia błędy i nie zna wszystkich odpowiedzi. A jednak udało mi się już pomóc wielu osobom w ich drodze do pełni. W ramach Hero Steps prowadzę programy rozwojowe „Wyprawa po moc”, „Kobieta Mocy”, czy „Zmiana w życiu zawodowym”. Prowadzę Krąg Kobiecej Mocy we Wrocławiu i jestem inicjowana do starszyzny kobiet przez Tannę Jakubowicz-Mount. W mojej pracy inspiruje mnie przyroda, a szczególnie konie. Ukończyłam Szkołę Coachów Stowarzyszenia CEL, Szkołę Terapii Ustawień Systemowych w Polu Archetypów Anny Rataj i Szkołę Facylitatorów Horse Assisted Education Agaty Wiatrowskiej. Jestem w trakcie szkolenia z Transkulturowej Psychoterapii Pozytywnej. Kurs organizowany jest przez Wrocławski Instytut Psychoterapii przy współpracy z Akademią Psychoterapii w Wiesbaden (Niemcy), pod patronatem Światowego Towarzystwa Psychoterapii Pozytywnej. Kurs zakończony jest uzyskaniem międzynarodowego certyfikatu Światowego Towarzystwa Psychoterapii Pozytywnej.

Udostępnij tę stronę
Close Menu