Zmiana w życiu zawodowym

Zmiana w życiu zawodowym
od do
Kursy Warsztaty rozwojowe
Dom Pod Wierzbą, ul. Główna 34, Brzezinki, okolice Wrocławia Mapa

Warsztat rozwojowy dla osób, które chcą prosperować, robiąc to, co kochają!

Ile czasu spędzasz w pracy? Czy nie jest to ogromna część Twojego życia? Nie uważasz, że warto ten czas zainwestować w coś, co jest dla ciebie ważne i po prostu lubisz to robić? Czy nie byłoby świetnie spędzać go w sposób ciekawy, ekscytujący, przyjemny i jeszcze dostawać za to niezłe pieniądze? Jeśli pomyślałaś, że to nie możliwe, jeśli wkurza cię takie gadanie to… czytaj dalej!

Na pewno masz kogoś takiego wśród znajomych i przyjaciół – kogoś kto cieszy się, że rano wstaje i idzie do pracy, a na koniec dnia ma poczucie, że zrobił coś ważnego i sensownego. Ma poczucie zadowolenia i spełnienia.
Chciałabyś tak? Czy nadal myślisz, że to niemożliwe? 🙂

COŚ CI POWIEMY.

Też tak myślałyśmy, ale nasze osobiste historie pokazują, że zmiana jest możliwa. Obie przeszłyśmy tę drogę. Jedna z nas musiała stawić czoła własnemu systemowi rodzinnemu, od wielu pokoleń zakorzenionemu w pracy naukowej. Zostawiła za sobą pracę na uczelni, która dawała bezpieczeństwo finansowe i uznanie rodziny, by wyruszyć w niepewną drogę terapeutki i pisarki. Dziś jest współtwórczynią Hero Steps, prowadzi grupy kobiece, sesje indywidualne i pisze powieść fantasy! Jest pełną mocy kobietą, która odważnie korzysta ze swojego potencjału.
Druga, będąc prezeską zarządu prosperującej międzynarodowej firmy, usłyszała w pewnym momencie wołanie, że tak naprawdę chce pomagać ludziom. Postanowiła pójść za tym głosem. Wyznaczyła sobie cel. Ukończyła szkoły terapeutyczne, coachingowe, które usystematyzowały jej wiedzę i dały podstawy do objęcia roli terapeuty. Dzisiaj współprowadzi Hero Steps, Dom pod Wierzbą i łączy pasję do koni z warsztatami Horse Assisted Education. Zarabia pieniądze łącząc pasję z pracą zawodową. Ma uczucie spełnienia i bycia na właściwej drodze.

ZMIANA JEST MOŻLIWA!

Czy ta zmiana się uda, zależy od kilku spraw, które trzeba właściwie poustawiać. My WIEMY JAK TO ZROBIĆ i chcemy ci w tym pomóc. Ale najważniejsze leży po Twojej stronie. To decyzja, że chcesz coś zmienić. Czy jesteś gotowa/gotowy ją podjąć? Czy chcesz wyruszyć z nami na poszukiwanie swojej wymarzonej pracy, swojego własnego biznesu? Mamy nadzieję, że tak 🙂
Podczas tego warsztatu będziemy pracować głęboko z PODŚWIADOMOŚCIĄ, po to by odkryć i usunąć z niej blokady, które przeszkadzają ci w procesie zmiany zawodowej. Ale nie zapomnimy też o tym, żeby wszystko co odkryjesz od razu zacząć wcielać w życie. Powiemy ci jak zaplanować i przejść proces zmiany zawodowej, tak by nie spowodował w twoim życiu chaosu i żeby naprawdę zadziałał.

TEN WARSZTAT JEST DLA CIEBIE, jeśli:

 • czujesz się wypalona zawodowo, ale nie wiesz co innego mogłabyś robić,
 • jesteś na początku drogi zawodowej i chcesz robić coś, co jest zgodne z twoimi wartościami,
 • czujesz, że utknęłaś zawodowo i chcesz zacząć prowadzić własny biznes,
 • masz już swój biznes, ale napotykasz problemy, które cię przerastają,
 • wracasz na rynek pracy po dłuższej przerwie i czujesz, że stara praca już nie jest dla ciebie,
 • chcesz poznać swoje mocne strony i oprzeć na nich strategię działania,
 • chcesz zarabiać satysfakcjonujące cię pieniądze.

Odnajdujesz się, w którymś z tych opisów? Jeśli tak to posłuchaj, co czeka cię

PODCZAS WARSZTATU:

 • Skontaktujesz się ze swoją intuicją - odkryjesz co jest dla Ciebie ważne i co naprawdę chcesz robić w życiu.
 • Odkryjesz swoje mocne strony i zasoby - po to, by zbudować silną podstawę własnego biznesu lub nowej pracy.
 • Sprawdzisz jaki jest twój “potencjał energetyczny”, czyli na jak dużą zmianę w życiu zawodowym masz siłę.
 • Nauczysz się jak zwiększać ten potencjał, np. poprzez kończenie tzw. niedomkniętych spraw. Często są to rzeczy z dawnej przeszłości, które nas "trzymają".
 • Wyznaczysz sobie cel, wymarzoną pracę, którą chcesz wykonywać i zbudujesz z tym celem połączenie energetyczne.

CZYM JEST TO POŁĄCZENIE ENERGETYCZNE?

Co to znaczy? Po prostu, jeśli skupiasz na czymś swoją uwagę, to kierujesz tam też energię. Twój umysł dostraja się do sytuacji i podsuwa ci rozwiązania, które prowadzą do osiągnięcia celu - np. pracy marzeń. To, co robimy na tym warsztacie, to świadome korzystanie z tego dostrojenia i świadome prowadzenie energii, którą wyzwoliliśmy, wyznaczając cel. 😎

DLACZEGO?

Możesz zapytać, dlaczego wielu ludziom jednak się nie udaje? Wiedzą czego chcą, decydują się podjąć działania, ale po drodze coś idzie nie tak. Dlaczego? Ponieważ, gdy wyznaczymy sobie cel, zwłaszcza duży cel, nasza podświadomość wyciąga na wierzch wszystkie przekonania, lęki i inne blokady, które mogą nam przeszkodzić w jego osiągnięciu. Jakaś część nas nie chce tego - boi się 😱, woli zostać w tym co zna i jest dla niej bezpieczne. Gdy nie jesteśmy świadomi tej części, może ona sabotować nasze działania.
Będziemy więc pracować nad tym, żeby usłyszeć te części siebie, które są pełne obaw i blokad. Potrzebujemy je usłyszeć, objąć świadomością i życzliwością, żeby nie przeszkadzały nam w naszej zmianie.
Podczas tego warsztatu:

 • Przyglądniesz się przekonaniom, nawykom i rolom życiowym, które cię blokują ➤ dostaniesz psychologiczne narzędzia do ich zmiany.
 • Sprawdzisz jaki jest twój stosunek do pieniędzy - wspiera cię w zarabianiu czy wręcz przeciwnie?
 • Dowiesz się, jak radzić sobie z obawami przed krytyką innych.
 • Nauczysz się lepiej wyceniać własną pracę.
 • Wyznaczysz konkretne najbliższe kroki do stworzenia swojej pracy marzeń.

Jak myślisz, czy warto zainwestować w swoją przyszłość? 😎
Zapraszamy serdecznie ❤
Alina Krzeminńka, Joanna Szypuła


KIEDY?

13 - 15 listopada 2020
Spotykamy się w piątek, o godz. 18:00. Kończymy w niedzielę ok. 14:00

GDZIE?

Warsztat odbywa się w Domu pod Wierzbą, w miejscowości Brzezinki, pod Wrocławiem. Będziemy w otoczeniu przyrody.

KONTAKT i ZGŁOSZENIA:

Jeśli chcesz zarezerwować sobie miejsce, napisz do nas lub zadzwoń:

CENA PROMOCYJNA:

590 zł przy zapisie do 31 października 2019 (przy późniejszym zgłoszeniu cena wynosi 690 zł).
Nocleg i wyżywienie: 220 zł
Gwarancją uczestnictwa w warsztacie jest wpłata bezzwrotnej zaliczki w wysokości 200 zł z dopiskiem „Zmiana w życiu zawodowym”.

 

SESJE INDYWIDUALNE

Przed i po warsztacie będzie możliwość indywidualnej pracy terapeutyczno-energetycznej, prowadzonej wspólnie przez dwie terapeutki: Joannę Szypułę i Alinę Krzemińską.
Sesje są prowadzone metodami psychoterapeutycznymi, energetycznymi i pracą z uświadomieniami. Rodzaj pracy jest dostosowany do możliwości i dyspozycji klienta.
Sesja trwa 2 godziny. Cena takiego spotkania wynosi 350 zł (dla pary 400 zł).

Chcesz zapytać o warsztat? Napisz do nas:Udostępnij tę stronę
Close Menu