Kobieta Mocy – Podróż Bohaterki

Kobieta Mocy – Podróż Bohaterki
od do
Kursy Warsztaty rozwojowe
Dom Pod Wierzbą, ul. Główna 34, Brzezinki, okolice Wrocławia Mapa

Kobieta Mocy emanuje pewnością siebie.
Cieszy się swoją seksualnością.
Nie spełnia oczekiwań innych,
tylko dlatego, że “tak wypada”.
Odważnie kroczy ścieżką serca,
bo Moc jest jej sprzymierzeńcem.

DLA KOGO jest ten warsztat?

Zapraszamy wszystkie kobiety, które chcą obudzić w sobie moc – żeby swobodnie wyrażać siebie, podejmować własne decyzje, żeby żyć pełnią życia. Niech przyjdą też te, które znają już swoją moc, ale chcą się ugruntować na swojej ścieżce. 

JAK PRACUJEMY?

Pracujemy z ciałem, emocjami, wizją i energią, każda z was wybiera swój temat, z którym chce się zmierzyć, a my prowadzimy cię przez ten proces bezpiecznie, z uważnością i szacunkiem.
Pracujemy w oparciu o tradycje rdzennych ludów Ameryki, energetykę Wschodu oraz podejście Gestalt i POP. Od lat towarzyszmy kobietom w ich drodze do pełni i wypracowałyśmy własny styl pracy, łączący w sobie wszystkie te źródła. Będą więc medytacje, taniec i ruch autentyczny przy bębnach i ognisku. Pójdziemy do lasu po wizje (Vision Quest). A przede wszystkim doświadczysz wspierającej mocy kręgu kobiet, który ułatwia wyrażanie tego, co czujesz i myślisz, bez oceniania, bez dawania rad, autentycznie.

INICJACJA

To warsztat inicjacyjno-rozwojowy i wiele osób pyta nas czym jest inicjacja.
To rytuał, który pomoże ci przekroczyć próg, przed którym stoisz teraz w życiu. Niezależnie w jakim momencie jesteś, inicjacja przygotuje cię do nowych wyzwań, da ci dostęp do mocy i wszelkich jakości, których właśnie teraz potrzebujesz. 

Uczestniczki mówią:

"Ten warsztat stał się dla mnie drogą do poznania moich największych obaw, potrzeb i pragnień. Dziewczyny prowadzące, pozostałe uczestniczki, całe otoczenie sprawiło że przeniosłam się na jakiś czas w zupełnie nowy stan umysłu i doświadczenia siebie. Cieszę się że Alina nauczyła nas jak nabrać moc do ciała i jak zadbać, żeby utrzymała się w nim jak najdłużej."
"DZIĘKUJĘ Wam Obu za cudownie odkrywczy i transformujący czas. Każda z Was wniosła inny rodzaj energii. Czuło się Waszą szczerość, autentyczność, spójność, wielką wrażliwość, ciepło, otwartość i empatię – stwarzałyście atmosferę bezpieczeństwa, akceptacji, bliskości, ale i poszanowania przestrzeni oraz granic każdej z nas." 

Dlaczego warto?

  • skontaktujesz się z nieskrępowaną dzikością i kobiecością, która jest w tobie,
  • uwolnisz się od starych schematów i masek, które już ci nie służą
  • zwiększysz pewność siebie i pewność drogi, którą wybierasz
  • odkryjesz, jakie konkretne kroki podjąć teraz w życiu, by realizować swoją wizję
  • przeżyjesz cudowny czas z grupą wspierających się kobiet, w otoczeniu dzikiej przyrody

Kobieta Mocy budzi się

MIEJSCE

Dom pod Wierzbą (Brzezinki, okolice Wrocławia) znajduje się pod lasem, w pobliżu żwirowni. Nieopodal płynie rzeka Widawa. Przy sprzyjającej pogodzie będzie możliwość kąpieli.

DATA

10 - 13 lipca 2020 r.
Spotykamy się o godzinie 18:00. Kończymy obiadem około godziny 15:00.

CENA

Warsztat kosztuje 590 zł (przy wpłacie do dnia 30 czerwca, przy późniejszej wpłacie zaliczki cena wynosi 690 zł).
Koszt pobytu w Domu pod Wierzbą: 330 zł (noclegi i pełne wyżywienie).
Gwarancją uczestnictwa jest wpłata bezzwrotnej zaliczki w wysokości 200 zł z dopiskiem „Kobieta Mocy”.
Jeśli chcesz wziąć udział w warsztacie, a kasa jest problemem, zadzwoń, coś wykombinujemy 🙂

Warsztat przeznaczony jest dla osób dorosłych.

 

DODATKOWE SESJE UZDRAWIAJĄCE

Przed i po warsztacie będzie możliwość dodatkowej indywidualnej pracy inicjacyjno - terapeutycznej, prowadzonej wspólnie przez dwie terapeutki: Joannę Szypułę i Alinę Krzemińską. Sesja trwa 2 godziny i kosztuje 350 zł. (400 zł dla pary). Dla osób uczestniczących w warsztacie cena wynosi 330 zł. 

KONTAKT I ZGŁOSZENIA

e-mail: hello@herosteps.eu
Joanna Szypuła, tel. 730 700 277
Alina Krzemińska, tel. 506 164 541 

PROWADZĄCE

Alina Krzemińska – Jestem terapeutką, coachem, pisarką. Towarzyszę ludziom w rozwoju i odkrywaniu ich własnej mocy. Pomagam przekraczać życiowe progi, uwalniać się od blokujących schematy i przekonań, oraz sięgać po wyjątkowy potencjał drzemiący w każdym z nas. Kieruję się podejściem, że do terapeuty przychodzisz PO MOC, by odkryć źródło tej Mocy w sobie i nauczyć się z niej korzystać. Jestem dyplomowaną terapeutką Gestalt. Prowadzę warsztaty rozwojowe i sesje indywidualne. Przed ponad dwa lata pracowałam w zespole Tanny Jakubowicz-Mount w programie „Progi Życia”.

Joanna Szypuła – Jestem kobietą w podróży, która tak jak każda z nas popełnia błędy i nie zna wszystkich odpowiedzi. A jednak udało mi się już pomóc wielu siostrom w ich drodze do pełni. W ramach Hero Steps współtworzę i prowadzę programy rozwojowe „Wyprawa po moc”, „Kobieta Mocy”, czy „Zmiana w życiu zawodowym”. Prowadzę Krąg Kobiecej Mocy we Wrocławiu i jestem inicjowana do starszyzny kobiet przez Tannę Jakubowicz-Mount. W mojej pracy inspiruje mnie przyroda, a szczególnie konie. Ukończyłam Szkołę Coachów Stowarzyszenia CEL, Szkołę Terapii Ustawień Systemowych w Polu Archetypów Anny Rataj i Szkołę Facylitatorów Horse Assisted Education Agaty Wiatrowskiej. Jestem w trakcie czteroletniego szkolenia psychoterapeutycznego z Transkulturowej Psychoterapii Pozytywnej. Kurs zorganizowany jest przez Wrocławski Instytut Psychoterapii przy współpracy z Akademią Psychoterapii w Wiesbaden (Niemcy), pod patronatem Światowego Towarzystwa Psychoterapii Pozytywnej. Kurs kończy się uzyskaniem międzynarodowego certyfikatu - konsultant psychoterapii pozytywnej, wydanym przez Światowe Towarzystwo Psychoterapii Pozytywnej.

Zapisz się na warsztat:

Zapisz

Udostępnij tę stronę
Close Menu