Wewnętrzne dziecko – ustawienia systemowe Wrocław

Wewnętrzne dziecko – ustawienia systemowe Wrocław
Warsztaty rozwojowe
Ul. Hallera 3/4, 53-319 Wrocław Mapa

Jak dojść do spontaniczności, siły, elastyczności, szacunku do siebie? Na tym warsztacie będziemy je budować na dwa sposoby.

Po pierwsze skontaktujesz się ze swoim wewnętrznym dzieckiem i nauczysz się nim we właściwy sposób opiekować. Dopiero gdy wewnętrzne dziecko jest zauważone i zadbane, pozwoli nam w pełni czerpać z potencjału, jaki się w nim znajduje.

Po drugie, podczas ustawień systemowych w polu archetypów będziemy transformować zranienie związane z okresem dzieciństwa. I jeszcze jedno – będziemy się bawić!

Co zyskasz

 • spontaniczność i radość bez powodu!
 • połączenie z autentycznością,
 • staniesz się bardziej naturalny, bez maski,
 • poczujesz się bezpieczny,
 • nauczysz się wspierać siebie,
 • harmonię wewnętrzną
 • uzdrowienie traum lub krok w tym kierunku
 • głębokie uświadomienie i zrozumienie

Czy to warsztat dla mnie?

 • masz trudności w określeniu co jest dla ciebie ważne,
 • nie umiesz lub nie chcesz się sobą opiekować,
 • masz żal do rodziców/opiekunów za swoje dzieciństwo,
 • czujesz się słaby i samotny,
 • nie masz zaufania do siebie,
 • odczuwasz intensywne emocje i nie umiesz sobie z nimi poradzić,
 • potrzebujesz instrukcji i procedur, żeby radzić sobie w życiu
 • nie bywasz spontaniczna i rzadko się autentycznie śmiejesz
 • chcesz uzdrowić zranienia poprzez własne ustawienie lub towarzyszenie innym
 • chcesz dowiedzieć się jak na nas wpływają archetypy i stereotypy

Pamiętam jak to było ślizgać się na workach po śniegu, biegać po polach, gubić ścieżki w lesie i czuć, że podmokła łąka to ruchome bagna, z których wyłoni się jakiś potwór i mnie pożre… Wiedziałam, co mnie cieszyło, co lubiłam jeść, a czego nie cierpiałam robić. Wybierałam koleżanki, z którymi dobrze się bawiłam. Życie było proste.

Jednak potem straciłam kontakt z moją spontanicznością. Zaczęłam się dostosowywać, po drodze dorośli nieźle narozrabiali…

Mogłabyś się podpisać pod tą historią? I pewnie dopisać to,co było dalej! Nasze historie są podobne. Niezależnie od tego, teraz jako dorośli możemy właściwie zaopiekować się swoimi wrażliwymi częściami i znowu połączyć się ze swoją spontanicznością, autentycznością i ufnością.

Czy czujesz, że emocje, których doświadczasz są za duże i nie możesz sobie z nimi poradzić? To znaczy, że twoje wewnętrzne dziecko potrzebuje uwagi i o nią woła. Jesteś dorosły. Teraz to ty odpowiadasz za jego bezpieczeństwo.

Poszukamy tego, co może Cię wesprzeć w byciu spontaniczną, kreatywną, autentyczną. Sięgniesz po zasoby płynące ze spotkania ze swoim wewnętrznym dzieckiem. Odkryjemy ograniczające Cię kody rodzinne i społeczne, i poddamy je transformacji. Otrzymasz wsparcie przodków.

Zapraszam kobiety i mężczyzn 🙂

Metody pracy, forma warsztatu

Przed południem pracujemy w kręgu, indywidualnie, w parach i grupowo, gdzie każdy może popracować za swoim tematem.

W drugiej części poprowadzę trzy ustawienia osobiste, w których będzie uczestniczyć cała grupa. Te osoby mogą głębiej popracować ze swoją osobistą historią. Bardzo często tematy prac są wspólne dla wielu osób, które wspierają proces. Dzięki towarzyszeniu w pracy innych, poprzez wejście w rolę lub obserwowanie procesu ustawienia, mamy szansę uzdrowić swoje traumy, uświadomić sobie własną sytuację.

Ten warsztat jest dla Ciebie

Miejsce i czas

Wrocław, al. Hallera 3/4, 29 lutego 2020 r., godz. 10:00 – 18:00

Cena

Udział w warsztacie łącznie max. 6 osób 170 zł.
Udział w warsztacie z ustawieniem swojego tematu max. 3 osoby 290 zł.

To pierwszy warsztat w tym roku, kontaktujący nas z naszą prawdziwą naturą, autentycznością. Już teraz zapisz sobie termin kolejnego warsztatu o stawaniu się bardziej autentycznym i podążaniu własną ścieżką serca, Przywództwo autentyczne – warsztat z udziałem koni trenerów, 16.05.2020 r. Zbytowa, okolice Jelcza-Laskowice.

Zapisy

joanna@herosteps.eu, tel. 730-700-277

Prowadząca

Joanna Szypuła. Stworzyłam ten warsztat, bo kiedyś zgubiłam kontakt z moim potencjałem, który ukrył się przede mną gdzieś głęboko razem z moim wewnętrznym dzieckiem. Moja mała dziewczynka bała się i postanowiła schować. Na szczęście moja córka zaczęła uczyć mnie spontaniczności i radości. Potem była moja terapia i inwestowanie w rozwój. Dzisiaj mogę pomóc innym znaleźć właściwą drogę do siebie autentycznej, pomóc zaopiekować się swoją wrażliwą częścią, żeby z ufnością móc być prawdziwie sobą w każdej sytuacji! Jestem mamą dorosłej córki, psychoterapeutką, prowadzę warsztaty rozwojowe i treningi przywództwa. Więcej o mnie przeczytasz tutaj: www.herosteps.eu

Udostępnij tę stronę
Close Menu