Wyprawa po Moc

Wyprawa po Moc
od do
Kursy Warsztaty rozwojowe
Dom Pod Wierzbą, ul. Główna 34, Brzezinki, okolice Wrocławia Mapa

Warsztat inicjacyjno-rozwojowy dla kobiet i mężczyzn, chcących żyć pełnią życia!

Siadamy w pierwszym wspólnym kręgu. „Przyjechałam po Moc.” „Czuję, że brakuje mi energii.” „Potrzebuję coś zmienić w życiu, ale… nie mam odwagi i siły.” „Nawet nie wiem, w którą stronę mam iść…”. Każdy z was mierzy się z czymś innym, a my nie dajemy wam złotych kluczy, ani buteleczek z eliksirem „Moc”. Moc masz w sobie. To, co dzieje się podczas tych trzech dni warsztatu, to poszukiwanie, gdzie ją ukryłaś, czym zakryłaś jej źródło. Co potrzebujesz uzdrowić w sobie, by po nią sięgnąć?

Na początku odkrywacie blokady, przeszkody na drodze – lęki, przekonania, nawyki, wszystko to, co już wam nie służy. Później uczycie się, jak sięgać do własnej mądrości i intuicji, do swojego wewnętrznego głosu. Każdy rusza sam, do lasu, nad rzekę, jezioro, lub na łąkę. Wśród drzew i zwierząt, z szumem wody w uszach i wiatrem na twarzy dzieje się magia. Tajemnica. Wracacie, wasze policzki są różowe, a oczy błyszczą. Oddychacie głęboko i opowiadacie o swoich podróżach do siebie i o mądrości, którą odkryliście. Już wiecie jaki ma być wasz kolejny krok.

Jak pracujemy?

Będziemy pracować z ciałem, z emocjami, z wizją i archetypami. Podczas warsztatu doświadczysz inicjacyjnych ceremonii i rytuałów opartych o tradycje rdzennych ludów Ameryki. Będą medytacje, taniec i ruch autentyczny przy bębnach i ognisku, ćwiczenia energetyczne oraz praca z ugruntowaniem i energią.

Czym jest inicjacja?

To ceremonia, dzięki której uzyskujesz wgląd w swoją naturę. To rytuał, który pomaga przekroczyć próg, przed którym stoisz teraz w życiu. Dzięki niej dokonuje się transformacja na głębokim, podświadomym poziomie, do którego na co dzień nie mamy dostępu. Powoduje zwiększenie siły i pewności siebie, uzdrawia i zmienia części nas samych, które dotąd sabotowały nasze działania. Stajemy się bardziej spójni, wzmocnieni na drodze, którą wybieramy i którą chcemy podążać.
Niezależnie w jakim momencie jesteś, inicjacja przygotuje cię do nowych wyzwań, da ci dostęp do mocy i wszelkich jakości, których właśnie teraz potrzebujesz.

Co mówią uczestnicy?

„Wyprawa po Moc stała się dla mnie drogą do poznania moich największych obaw, potrzeb i pragnień. Dziewczyny prowadzące, pozostałe uczestniczki, całe otoczenie sprawiło że przeniosłam się na jakiś czas w zupełnie nowy stan umysłu i doświadczenia siebie. Jeszcze kilka dni po warsztacie czułam, jakbym unosiła się nad ziemią, cieszę się że Alina nauczyła nas jak nabrać moc do ciała i jak zadbać, żeby utrzymała się w nim jak najdłużej.”

„DZIĘKUJĘ Wam Obu za cudownie odkrywczy i transformujący czas podczas tej edycji Wyprawy po MOC.(…) Każda z Was wniosła inny rodzaj energii, czuło się Waszą szczerość, autentyczność, spójność, wielką wrażliwość, ciepło, otwartość i empatię – stwarzałyście atmosferę bezpieczeństwa, akceptacji, bliskości, ale i poszanowania przestrzeni oraz granic każdej z nas, uczestniczek, i każdej z Was, prowadzących”.

Warsztat jest dla Ciebie, jeśli chcesz:

  • odkryć swoje powołanie, swoją „ścieżkę serca” ❤
  • nauczyć się lepiej słuchać swojej intuicji, swojego wewnętrznego głosu
  • zwiększyć poczucie własnej wartości i pewności siebie
  • uzdrowić bolesne doświadczenia, które trzymają cię w miejscu
  • objąć w pełni swoją nową tożsamość, dzięki której sprostasz życiowym wyzwaniom
Zajęcia są przeznaczone dla osób dorosłych. Kobiet i mężczyzn 🙂

Data:

13-15 marca 2020 r.
Spotykamy się w piątek o godzinie 18:00. Warsztat kończy się w niedzielę obiadem, około godziny 14:00.

Miejsce:

Dom pod Wierzbą, Brzezinki, pod Wrocławiem.

Cena:

Udział w warsztacie kosztuje 690 zł (jeśli zgłosisz się przed 1 marca 2020, otrzymasz 100 zł zniżki).
Koszt noclegu i wyżywienia: 200 zł
Gwarancją uczestnictwa w warsztacie jest wpłata bezzwrotnej zaliczki w wysokości 200 zł z dopiskiem „Wyprawa po Moc”.

Kontakt i zgłoszenia:

SESJE INDYWIDUALNE:

Przed i po warsztacie będzie możliwość dodatkowej indywidualnej pracy inicjacyjno-terapeutycznej prowadzonej wspólnie przez dwie terapeutki: Joannę Szypułę i Alinę Krzemińską. Sesja trwa ok. 2 godziny i kosztuje 350 zł (dla pary 400 zł)

O prowadzących:

Alina Krzemińska – terapeutka, coach, pisarka. Towarzyszę ludziom w rozwoju i odkrywaniu ich własnej mocy. Pomagam przekraczać życiowe progi, blokujące schematy i przekonania, oraz sięgać po wyjątkowy potencjał drzemiący w każdym z nas. Kieruję się podejściem, że do terapeuty przychodzisz PO MOC, by odkryć źródło tej Mocy w sobie i nauczyć się z niej korzystać. Jestem dyplomowaną terapeutką Gestalt. Prowadzę warsztaty rozwojowe i sesje indywidualne. Pracuję w zespole Tanny Jakubowicz-Mount w programie „Progi Życia”.

Joanna Szypuła – Jestem kobietą w podróży, która tak jak każdy z nas popełnia błędy i nie zna wszystkich odpowiedzi. A jednak udało mi się już pomóc wielu osobom w ich drodze do pełni. W ramach Hero Steps współtworzę i prowadzę programy rozwojowe „Wyprawa po moc”, „Kobieta Mocy”, czy „Zmiana w życiu zawodowym”. Prowadzę Krąg Kobiecej Mocy we Wrocławiu i jestem inicjowana do starszyzny kobiet przez Tannę Jakubowicz-Mount. W mojej pracy inspiruje mnie przyroda, a szczególnie konie. Ukończyłam Szkołę Coachów Stowarzyszenia CEL, Szkołę Terapii Ustawień Systemowych w Polu Archetypów Anny Rataj i Szkołę Facylitatorów Horse Assisted Education Agaty Wiatrowskiej. Jestem w trakcie szkolenia z Transkulturowej Psychoterapii Pozytywnej, Kurs zorganizowany jest przez Wrocławski Instytut Psychoterapii przy współpracy z Akademią Psychoterapii w Wiesbaden (Niemcy), pod patronatem Światowego Towarzystwa Psychoterapii Pozytywnej..

Chcesz zapytać o warsztat? Napisz do nas.
Udostępnij tę stronę
Close Menu