Joanna Szypuła – psychoterapia Wrocław

Joanna Szypuła


Jestem psychoterapeutkącoachem i facylitatorką Horse Assisted Education – spotkań rozwojowych z udziałem koni. W swojej pracy łączę poziom duchowy, cielesny, mentalny i emocjonalny.  Zapraszam na spotkanie ze mną w gabinecie lub online. Sesja trwa godzinę. Podczas pierwszego spotkania zidentyfikujemy zakres tego, z czym chcesz pracować i opracujemy strategię dobrą dla Ciebie i zdecydujesz czy chcesz ze mną pracować.

Najczęściej pracuję z klientami krótkoterminowo, to znaczy, że proces terapii trwa od 3 do 12 miesięcy i jest to około 12 – 40 spotkań. Długość i intensywność terapii zawsze dobieramy indywidualnie.

Metody pracy i inspiracje

Korzystam z nurtów coachingu integralnego i psychologii transpersonalnej. Czerpię z podejścia C.G. Junga oraz prac J. Campbella w dostrzeganiu naszych ukrytych potencjałów. Wykorzystuję psychodramę, ustawienia w polu archetypów, wizję, medytację, sztukę. Inspirują mnie konie, bez których nie byłabym tu gdzie jestem teraz. Czasami zapraszam klientów do kontaktu z tymi niezwykłymi zwierzętami w programach rozwojowych Coaching i Koń i autorskich treningach przywództwa z ich udziałem. Korzystam z narzędzi Psychologii Zorientowanej na Proces i terapii Gestalt, sięgam po inspiracje do nurtu Psychoterapii Pozytywnej. Mądrość kultur pierwotnych i tradycji dalekowschodnich towarzyszy mi na co dzień i w mojej pracy.

Wykształcenie

Ukończyłam Szkołę Coachów Stowarzyszenia CEL, Szkołę Terapii Ustawień Systemowych w Polu Archetypów Anny Rataj i Szkołę Facylitatorów Horse Assisted Education Agaty Wiatrowskiej. Jestem certyfikowanym coachem, terapeutką i facylitatorką HAE- programów rozwojowych z udziałem koni trenerów. Jestem w trakcie czteroletniego szkolenia psychoterapeutycznego z transkulturowej psychoterapii pozytywnej. Kurs zorganizowany jest przez Wrocławski Instytut Psychoterapii przy współpracy z Akademią Psychoterapii w Wiesbaden (Niemcy), pod patronatem Światowego Towarzystwa Psychoterapii Pozytywnej. Jestem absolwentką filologii angielskiej i zarządzania przedsiębiorstwem.

Więcej o mnie przeczytasz tutaj.

Zapraszam do kontaktu:

  • e-mail: joanna@herosteps.eu
  • tel. 730 700 277
  • gabinet Wrocław: ul. Hallera 3/4
  • gabinet w Domu Pod Wierzbą: ul. Główna 34, 55-220 Brzezinki
  • sesje online przez Skype lub Messenger
Udostępnij tę stronę
Close Menu